Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23 zaprasza do składania ofert w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeznaczonych na plac zabaw na potrzeby Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23, 19-400 Olecko.pdf (1.52 kb) – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku
Jesteś tu: Strona Główna > Zamówienia Publiczne > 2016 > Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23 zaprasza do składania ofert w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeznaczonych na plac zabaw na potrzeby Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23, 19-400 Olecko.pdf (1.52 kb)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23 zaprasza do składania ofert w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeznaczonych na plac zabaw na potrzeby Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23, 19-400 Olecko.pdf (1.52 kb)

ikona pdfPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23 zaprasza do składania ofert w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeznaczonych na plac zabaw na potrzeby Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku, ul. Gołdapska 23, 19-400 Olecko.pdf (1.52 kb)