2020 – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku
Jesteś tu: Strona Główna > Aktualności > Archiwum > 2020

2020

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych prowadzi rekrutację do projektu  „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”. (POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY). 

Projekt jest skierowany do osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także do osób, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych. Trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny) odbywa się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku jest uzależniona od czasu trwania kursu zawodowego jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy). Projekt dla uczestników jest bezpłatny.   

Rekrutacja odbywa się poprzez PFRON – należy zadzwonić na numer 22 50 55 600 lub napisać ork@pfron.org.pl


 Podziękowanie!

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Olecku składa najserdeczniejsze podziękowania dla Stowarzyszenia „Adelfi” za przekazanie paczek żywnościowych dla osób najbardziej potrzebujących, korzystających z pomocy naszej jednostki.

 podziekowanie zywnosc adelfi

Dziękujemy za okazane wsparcie, zaangażowanie i gotowość niesienia  pomocy dla osóbw trudnej sytuacji życiowej.